| Viojfgcgbcyh a întrebat:

Buna, voi ce credeti despre droppshiping, care dintre voi va ocupati cu asta, se castiga ceva?

2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Buna

Exista persoane care fac dropshipping si castiga foarte bine, si exista multe persoane care si-au pierdut banii incercand aceasta afacere.
Iti trebuie multa cunoastere inainte de toate, pentru ca este o afacere, iti trebuie un contabil care se pricepe in domeniul acesta (daca vrei sa fi legal) si iti trebuie o suma de bani pe care sa nu ii regreti daca ii pierzi.

Citeste, citeste si iarasi citeste. Vizualizeaza sute de videoclipuri si nu te lasa influentat de cei care fac videoclipuri si incearca sa te faca sa faci Dropshipping ca, vei castiga zeci de mii de dolari.
In primul rand daca ar castiga ei atat de bine, nu prea ar avea timp de facut videoclipuri pe Youtube. Ei incearca sa te momeasca cum incearca cei de la pacanele...Toti merg si baga bani in aparate cu speranta ca vor castiga inzecit suma de bani introdusa.

| MrAM a răspuns:

De castigat se castiga din cate am auzit, insa presupune o investitie destul de mare la inceput 5k+. Suma pe care nu multe persoane risca sa o si piarda.