| DanielaMiky a întrebat:

Vreau sa fac un magazin online de haine insa nu stiu de unde pot cumpara haine en-gros ( in afara de dragonul rosu). Ma poate ajuta cineva? Multumesc

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raduradu2014 a răspuns:

Http://haineromania.ro/ este cei mai ieftini

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt de calitate, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| tororoki a răspuns:

Eu folosesc http://www.ppt.ro/ si are si optiunea de en-gros

| micutdragut a răspuns:

Buna Daniela!

Vad ca inca n-ai acordat fundinta castigatoare niciunui raspuns. Asa ca eu in continuare iti voi raspunde cu speranta ca iti voi fi de folos.

Daca esti in cautarea unui furnizor de incaltaminte en-gros spre exemplu, de unde poti sa iti cumperi oricand doresti incaltaminte engros, cizme en-gros, ghete angros, pantofi etc. intra pe acest site http://www.angrotelli.ro si alegeti exact ce ai nevoie.

| ZendaOutlet a răspuns:

Buna!

Eu iti recomand: http://www.angrozenda.ro/

Angrozenda.ro face aprovizionarea pentru magazinul tau de haine la fel de usoara ca si cum ai cumpara haine si incaltaminte pentru tine. Poti sa alegi modelele de haine la fel de usor ca intr-un magazin de fashion. Avem expuse cele mai de succes articole de imbracaminte si incaltaminte importate in tara.

| dinuviorel a răspuns:

Recomand cu incredere site-ul cu haine en gros www.haineromania.ro

| dinuviorel a răspuns:

Recomand cu incredere site-ul cu haine en gros www.haineromania.ro cei mai seriosi si cu cele mai ieftine produse

| myaytzu a răspuns:

Http://www.magazinengros.ro/

Distribuim imbracaminte, incaltaminte si multe alte produse la cele mai mici preturi in toata tara si suntem furnizori de produse textile de inalta calitate. Produsele pe care le comercializam sunt noi, stocul este reactualizat periodic iar seriile de haine din stoc sunt complete.Firma de Produse Engros livram produsele doar in cantitati en-gros.

| PerDonna a răspuns:

Www.perdonna.ro este un site romanesc, chiar ei sunt producatori romani. Ar fi frumos sa ai in magazin produse romanesti.

| Vo'Dă_Dragoș_2000 a răspuns:

Lasa-mi un numarul de telefon sau vb in privat

| Rocco_Sophian_1980 a răspuns:

2nd hand import merge mult mai bine decat orice magazin de haine

| Fashionicons a răspuns:

Buna, poti sa arunci o privire si pe www.kokiengros.ro marfa este foarte calitativa.

| ConfectiiLondra a răspuns:

Poti sa intri pe www.dandcoukltd.com, e o fabrica de confectii din Londra, are produse de calitate si le vinde direct din depozitul fabricii la pret de producator. Confectii dama, confectii barbat, confectii copii, pantaloni, jeans, camasi, tricouri, geci, veste, pulovere dama si barbat, etc.

| Cionca_Marina_1997 a răspuns:

Buna te pot ajuta daca doresti