| IonCucu a întrebat:

vreau sa-mi creez propria afacere, pentru un inceput vreau sa cumpar maiouri la moda mp3 playeruri, accesorii Apple, cu un pret si le vand cu 3, 4 lei mai scump, si asa mai multe accesorii diferite, fac si un site, voi ce parere aveti? pentru un inceput e bine? ce imi mai recomandati?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomand sa iti deschizi o firma si sa faci treaba asta legal ca altfel se numeste evaziune fiscala

| floweray a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci magazinul online cu o solutie faina, incearca www.ucoz.ro. Acolo, iti faci site-ul gratuit in prima faza, dupa care cumperi un pachet (Business - 5.49$, sau Premium - 8.99$/luna) si iti faci magazinul cum vrei tu. Uite un exemplu de magazin facut cu sistemul lor: www.onlineoutlet.ro

Mult succes!

| silro a răspuns:

Parerea mea e sa continui asa la negru pentru inceput sa vezi daca iti merge. Daca afacerea iti merge cum te astepti tu, deschide-ti un PFA (persoana fizica autorizata). Bafta si spor la treaba!