| AndreeaDaniela_4996 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon samsung galaxy s2 in rate. Am gasit si magazinul, dar nu stiu exact daca este buna sau nu, aceasta varianta. Imi puteti spune va rog cum va trebui sa procedez daca achizitionez un astfel de telefon? (nu vreau abonament) dau funda:*

Răspuns Câştigător
| rigo23 a răspuns:

Salut! Parerea mea este sa il iei cu banii in mana, in ziua de azi nu se mai merita sa iei in rate nimic ca platesti mai mult. Si e un telefon foarte bun. Ai putea sa strangi bani si sa il iei la liber si te scapi de orice bataie de cap.

1 răspuns:
| ioachimb a răspuns:

Parerea mea este sa-ti faci un card de credit, cu care poti achizitiona electrocasnice-it, etc cu pretul de la raft, mai multe detalii pe: ioachimbucurescu@yahoo.com sau 0732 612155