| ONU_2429 a întrebat:

vreau si eu sa cumpar niste chestii de la un pet shop de pe net, iar livrarea se face prin posta straight face
trebuie sa platesc ceva la posta eu?

5 răspunsuri:
| mon@29 a răspuns:

Da platesty ramburs plus taxe de livrarehappy

| anka a răspuns:

Trebuie sa scrie pe site daca se percep taxe de transport. Daca ne dadeai adresa te ajutam mai mult.

| Azm a răspuns:

Eu de fiecare data cind am cumparat de pe net, am platit la livrare celui care mi-a adus coletul.

| andreea_1536 a răspuns:

Da, vei plati la posta cand iti vei lua lucrurile cumparate.

| ONU_2429 explică:

Uite de aici as vrea sa imi cumpar:) http://accesorii-petshop.blogspot.com/