| Gabriela_Vlădușel_1999 a întrebat:

Vreau și eu sa imi găsesc un loc de munca part time in pitesti.

Unde as putea sa mă duc și care ar fi salariul? Am 11 clase fiindcă încă sunt la liceu deci undeva fără diploma de bacalaureat. Dau funda celui mai bun răspuns și multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Annamaria21 a răspuns:

La profi, carrefoure, vânzător la magazinele de pe strada, poți sa faci curat in mall, sau la firme, daca vrei sa te duci sa lucrezi la carrefoure sau profi, vezi ca trebuie sa scrie pe un ghișeu "informatii clienti" sau ceva de genul, delhi CV ul, cu clasele pe care le ai, varsta, Si te suna ei, te poți angaja oriunde după 16 ani

| Gabriela_Vlădușel_1999 explică (pentru Annamaria21):

Part time?

| Annamaria21 a răspuns (pentru Gabriela_Vlădușel_1999):

Da, ca nu te angajează nimeni full time la 16 ani

| Gabriela_Vlădușel_1999 explică (pentru Annamaria21):

Am 18. :p Mersi

4 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra si de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/