| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu niste informatii. trebuie sa trimit un colet prin fan courier si nu stiu cum sa fac, merg cu el la vreun sediu sau vine si mi-l ia de acasa? si am nevoie ca persoana la care ajunge coletul sa plateasca niste bani care sa ajunga inapoi la mine. stiti cum sa fac? care sunt toti pasii? ca n-am mai trimis nimic in viata mea. multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Alexia26 a răspuns:

Cauti pe pagina de net a firmei fan courier un nr de telefon, ii suni si le spui, ce vrei.

| Ioan_Hrisca_1955 a răspuns:

Cauti pe net nr telefon ii contactezi vin ei la tine acasa sau mergi la sediu lor