| valy956 a întrebat:

Buna ziua all!

De curand mi-am adaugat 2 bannere de la profitshare si ideea este in felul urmator.
Detin un blog cu filme online, nu scrie nimic clar la regulamentul lor cum ca ar da sau nu voie la astfel de bloguri cu toate ca mi l-au aprobat!
Aveti cunostinta daca este ok cu astfel de blog/site in fata celor de la profitshare?
Este o problema daca am doua bannere prin profitshare de la 2 firme diferite? Unu gen Emag si unul Altex de exemplu?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| OliviaSteer a răspuns:

Ce adresa are siteul? Depinde si de site, daca acopera imagini, mai multe.