| whisfullmoon57 a întrebat:

Buna ziua!

Am comandat pe data de 19 noiembrie, anul acesta, o masina de spalat whirpool AWO/C 60100 8592 305 10010.Masina a fost comandata de pe emag.ro, dar termenul de retur la acestia a expirat. Voiam sa stiu daca, in ciuda expirarii termenului de retur la eMAG, as putea sa o returnez companiei whirpool. Doresc sa fac returul din cauza unor probleme tehnice ale masinii (programele nu sunt duse pana la capat), dar si din cauza programelor de spalare foarte lungi.
Singura problema e ca cei de la eMAG nu mi-au trimis garantia produsului.

In aceste conditii, mai pot face returul?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai poti. Doar reparatie in garantie.