| PatrickJane20001 a întrebat:

Am cont la BCR. Se poate să-mi fac card și la alte bănci? Mă costă în plus sau ceva?
Multumesc

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Se poate daca iti faci si cont la alte banci. Doar card nu da nimenilaughing

| MValentin a răspuns:

Poti sa iti faci oriunde, doar cu conditia sa vezi ce tipuri de abonament ti se ofera la deschiderea lor. De exemplup cardul de student e gratuit si singurele taxe sunt cele de conversie extragere de la alte banci etc

| darrio2007 a răspuns:

Poti face la cate banci vrei. Daca te costa ceva, asta tine de banca sau bancile respective.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti face cate carduri vrei la cate banci vrei

| sierra1 a răspuns:

Fără limită! fiecare card (cont) costă mai mult sau mai puțin