| ionu0k9 a întrebat:

Am o problema, am un cont online făcut pe cardul ca pireus bank care nu reușesc să îl închid se ia la fiecare luna 40 de lei dar momentan nu am bani in cont... întrebarea mea este dacă pot sa blochez contul/cardul pentru tranzacţii online sa nu mai poată lua bani sa folosesc cardul normal cineva sa îmi pună bani pe card iar eu sa îi scot. Dau fundahappy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci frumos la banca si spui ca nu ai acceptat acea plata, ei iti vor face un refuz de plata si apoi se descurca ei cu cei la care ai contul

| mihai69 a răspuns:

Reformulează - nu se-nțelege nimic.

| cristimihailov a răspuns:

Buna,
Aceste operatii le vei putea face doar de la ghiseu.
Cardul este emis pe un cont. 40 de roni s-ar putea sa reprezinte toate comisioanele bancare pe care le platesti pentru cont.

Ele iti vor trece contul pe minus urmand ca atunci cand pui bani in el sa il stinga.