| cocacola0 a întrebat:

Buna ziua, am o suma mai mare de bani in euro si as vrea sa o depun pe contul meu in euro la banca ING.
Stie cumva cineva daca se pot face depuneri in euro la ATM-urile ING? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Floridori a răspuns:

Da! Se pot face atat depuneri cat si retrageri in euro la ATM-urile ING.
Desigur ca in limita zilnica pe care o poti schimba in caz ca doresti sa faci asta in mod punctual.In RON cred ca retragerea si depunerea de numerar in mod normal este de 15.000 lei pe zi, iar in euro, suma se ridica la 6. 000EUR.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"o suma mai mare de bani in euro, ...se pot face depuneri in euro la ATM-urile ING"

du-te la ghișeu, fă-ți cont/depozit - e in interesul tău!

| cocacola0 explică (pentru sierra1):

Ai raspuns de parca am banii luati cu japca de la tine, cu ghiseul n-ai ce sa depui, ING si-a inchis toate casieriile din 2012, nu raspunde daca vrei sa o faci in bascalie.

| sierra1 a răspuns (pentru cocacola0):

La modul cel mai serios: fă-ți cont/depozit - e in interesul tău!

| johnnny123 a răspuns:

Da, dar numai la cele pe care scrie ca lucreaza si cu euro. Trebuie sa ai in vedere si ca bancnotele de 500 de euro nu sunt acceptate la aceste ATM-uri.

| Vântulalb a răspuns:

Se pot face depuneri dar:
1. In limita sumei acceptate pe zi. La ghiseu poti depune oricat.
2. Sa fie bancomat care recunoaste valuta.