| Nicolll13 a întrebat:

Buna ziua!
Am preluat de curand un salon de coafura si doresc sa schimb denumirea salonului dar am aflat de curand ca mai exista in Bucuresti un salon cu acelasi nume, differenta ar fi ca acel salon contine si cuv: "beauty salon" si al meu ar contine doar "salon". Imi este permis sa imi denumesc salonul asa cum imi doresc?

Va multumec mult

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă celălalt nu are SC cu acelaș nume, poți, dar ca să nu vă încurce clienții este bine să ai un nume original. De exemplu Belle Beauty Salon. Sau Baute în Franceză.

| castravetebasm a răspuns:

Daca vrei un site pentru el suna-ma 0751 403 115
te costa 600 lei creerea site-ului