| Gabriel_Mitris_1995 a întrebat:

Am primit o notificare de la topfactoring pentru neplata a 2 luni de abonament romtelecom
Acum pe notificare imi scrie taxa de reziliere:0
As dori sa stiu mi-au inchis contractul cei de la Romtelecom? si daca nu care sunt pasii de urmat pentru incetarea serviciilor, mentionez ca contractul de 2 ani l-am respect, dar pe urma nu am mai semnat un alt acord, dar am mai folosit internet-ul aproape 1 an, mi-au facut ei un alt contract fara semnatura mea?
Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Samy170 a răspuns:

Eu te-as sugera sa te muti la RDS-RCS

| Gabriel_Mitris_1995 explică (pentru Samy170):

Nu are acoperire in zona mea, dar acum vreau sa scap de romtelecom si nu stiu sigur daca m-au vandut la recuperatori contractul imi este inchis?