| FleezusYeezus a întrebat:

Am primit un refund de pe amazon si am primit mesaj cum ca suma de bani mi-a intrat in cont dar cand am fost la bancomat sa verific, nu erau pe card. Trebuie sa astept sa intre si pe card banuiesc, nu? Banii pot sa fie in cont dar sa nu apara inca pe card? Multumesc

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ciudat, un astfel de mesaj vine DUPĂ ce banii au fost virați în cont. Acțiunea asta durează minute

| Krax256 a răspuns:

Ai primit mesaj ca banii au fost transferati. Pana sa ajunga efectiv in cont mai dureaza vreo cateva zile.

| FleezusYeezus explică:

Alte opinii?