| costi900 a întrebat:

am rata la un telefon prin banca Transilvania si ma intreb daca pot plati online factura deoarece nu am niciun paypoint in apropiere, multumesc.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Iti faci "Direct Debit" si iti platesc ei lunar la data expirarii facturii sau la data stabilita de tine prin plati programate. Daca ai internet banking vezi acolo!

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai cont la ei, ar trebui să activezi online-banking-ul și o să poți.

| anonimg a răspuns:

Contcteaza banca transilvania.
"Ne poti contacta la 0264 308 028 sau *8028 (apelabil din retelele mobile Telekom, Vodafone si Orange si reteaua fixa Telekom)."
Sursa: https://intreb.bancatransilvania.ro/......nsilvania/
Insisti pana raspunde.