| RobbyE a întrebat:

Buna ziua!

Am si eu doua idei(nu stiu cat sunt de originale sunt si daca le-a mai pus cineva in practica).
1. Un site securizat pentru date personale(text, poze, video si altele). Adica lumea isi face cont acolo(nu-l vede nimeni, nu exista interactiune sociala - e privat) si utilizatorul isi pune acolo datele personale(oarecum "secrete"). Stiu, am filme nebune...
2. O nisare a facebook-ului(bine, cu o alta perspectiva asupra lucrurilor). Adica sa faci o retea sociala numai pentru studenti, pentru ascultatori de muzica, pentru cei ce vizioneaza filme si seriale, pentru sportivi, pentru gameri, pentru cititorii de carti sau altele(aici trebuiesc facute niste cercetari de marketing sa vezi ce merge).

Ce parere aveti? Va merge? Mai exista genu' asta de site-uri?

O zi buna!

3 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

1.Nu e nimeni fraier sa-si puna "secretele" pe un site.
2. Exista google+ si facebook.
Oricum, poti incerca varianta 2. daca vrei neaparat.Succes!

| RobbyE explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| DENIS2COOL a răspuns:

Ii de la google grupuri o idee asemanatoare.iti faci un grup si poti vb cu eiprin web cam sau chat sau stiu eu ce altceva.ideile nu-s rele inceraca sa gasesti un expert it cu care sa vorbesti si poate reusiti sa faceti ceva imprreuna.succes.
P.S. sa-mi trimiti si mie prin mesaj linkul ca sa vad ceai facut caci is curios(asta dupa ce termini)