| Spurtzizc a întrebat:

Buna ziua!
Am si eu o intrebare.
Cat costa sa construiesti un bloc: S, P, ET2, M in zona Bragadiru? Blocul are o suprafata de 1100 mp2. Pe fiecare etaj cate 220mp2. Doresc pretul la manopera si materiale. Si pretul pentru bloc la rosu si la cheie. Si daca imi puteti spune ce costuri mai sunt. Va multumesc.
Astept un raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| AndreiRobert22 a răspuns:

Totul depinde de ce materiale vrei sa folosesti, daca te intereseaza doar manopera si materialele. Cu siguranta costurile o sa fie undeva la 500.000-900.000, la unul construit din Beton cu placi turnate sau caramida. Oricum pentru un pret exact am nevoie de mai multe informatii.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru cerinta ta, fa un proiect de bloc, cu masurile exacte, cu calculele de rezistenta ale strcuturii metalice si a peretilor si noi iti calculam pretul la manopera si materiale!

| Daniel9988 a răspuns:

Si eu vreau sa cumpar un avion...Ma ajuti?