| Ionut20222 a întrebat:

Bună ziua, am și eu o problema, am avut de platit o factura de enel în valoarea de 2.000 de lei în data de 27.07. 2022 și am plătit la un magazin alimentar prin metoda paypoint acum urmează cea mai grava problema, la codul de plată factura de paypoint, am trecut codul client de pe factură de la enel, adică eu în loc sa trec codul de plată de pe factura enel la paypoint am trecut codul client al facturii și cu toate astea am sesizat la enel situatia, da eu cred ca am plătit la cineva ceva, întrebarea mea este pot recupera banii odată ce am chitanta?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa mergi la o agentie Enel, doar acolo poti clarifica situatia.