| uninvited66 a întrebat:

Bună ziua,

Am trimis un colet in Reghin, cu ramburs. Asta e a 3a zi de când a fost predat coletul și banii ridicați de curier. De cei de la urgent cargus. Am fost și am întrebat la curier unde sunt banii mei, si cică sunt încă la Reghin, iar ei nu ma pot ajuta cu nimic.

Am cerut numărul de telefon din Mureș, reghin. Am primit 3 contacte... Erau din Timișoara... Nu din Mureș.

La numerele după website și google nu răspunde nimeni... Sa ma duc la. ANPC?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu, mai incearca sa suni. Probabil ca au multe livrari si de asta. In maxim o saptamana ar trebui sa ajunga.