| Bianca19910 a întrebat:

as avea o intrebare pentru dumneavoastra.
Acum 3 ani o prietena a vrut sa devina reprezentant Avon si pentru ca nu a putut pe numele ei i-am dat buletinul meu. Primele 3 luni sau 4 a fost totul in regula dar ultima factura nu a mai vrut sa o plateasca si sincer nici eu nu vreau sa platesc pentru greseala ei.
Acuma eu intreb pot sa devin reprezentant Avon?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Bună seara, ah nici nu văzusem că sunteți de sex feminin, am crezut că sunteti un bărbat și vorbea despre iubita sa. Așa da, este și mai urât din partea ei, și cred că exact cum am spus, dacă mai insistă o dată lăsați-o în voia ei. Oamenii profitători sunt mulți și nu merită o prietenie. Cu plăcere! happy

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Bineînțeles că poți deveni reprezentant avon dacă vrei.
Oricum e urât ce a făcut prietena ta. De asta sunt de părere că datele personale nu trebuiesc date nimănui, oricât de bine ai crede că știi persoana respectivă.
Niciodată nu stii ce se poate întâmpla.

| IonutCG90 a răspuns:

Salut. Nu cred c-ar fi totuși un capăt de țară să plătiți și dumneavoastră o factură pentru prietenă, atata timp căt rezolvați problema și nu se mai repetă. Sper c-am fost de folos!

| Bianca19910 explică (pentru IonutCG90):

Multumesc pentru raspuns!
Nu nu e un capat de tara si va dati seama ca nu e o prietena, pentru ca ea a profitat cumva de ajutorul meu si ultima comanda a fost doar pentru ea si nu mi-a mai spus decat ca ea nu plateste si punct.
Oricum o so platesc eu pentru ca vreau sa devin reprezentant si nu vreau sa am alte probleme.
Va multumesc mult pentru sfat!

| Andreeush a răspuns (pentru Bianca19910):

Bună seara, ah nici nu văzusem că sunteți de sex feminin, am crezut că sunteti un bărbat și vorbea despre iubita sa. Așa da, este și mai urât din partea ei, și cred că exact cum am spus, dacă mai insistă o dată lăsați-o în voia ei. Oamenii profitători sunt mulți și nu merită o prietenie. Cu plăcere! happy