| gingirel a întrebat:

as dori sa incep o afacere. Pentru inceput dispun de o suma de 8000 de euro si as fi incantat sa aud si propunerile dumneavoastra.m-am gandit la o firma de pompe funebre si nu numai...de aceea as dori sa aud mai multe impresii va multumesc si astept raspunsuri!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O idee buna cu pompele funebre.Ai clienti mereu.Asa sa faci.

| florin1979 a răspuns:

O casa de amanet?

| gingirel explică:

Dar despre afacere cu Tonomate de cafea? stie cineva ceva? sunt dispus sa incerc...

| paul08gerrard a răspuns:

Parerea mea ii car fii o buna afacere cu bancile grecesti, la suma ceo ai poti trai decent de pe dobanzi

| gingirel explică (pentru paul08gerrard):

La ce banca te referi mai exact?