| id3456 a întrebat:

as vrea sa fac un magazin online de haine si incaltaminte... Cunoste cineva de unde pot sa iau haine noi dar cu preturi mai mici, ca un fel de depozit sau cum, de unde de obicei iau oamenii care au magazine.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intai iti faci firma la Registrul comertului, ca sa poti sa cumperi si sa vinzi pe factura, asa cum este legal.
Cumparaturile "ieftine" le iei de la angrosisti.
Chinezii din Doralee au marfa foarte ieftina.
Mai poti cumpara online dupa aliexpress dar trebuie sa fii atent ca tot ce depaseste $100 este purtator de taxe vamale si tva.

| Luiza995 a răspuns:

Ai magazinul online creat?
Pentru mai multe detalii te pot ajuta cei de la https://mallcopii.ro