| KraziZEW a întrebat:

as vrea sa-mi infiintez o firma pe partea de asigurari (auto, medicale, etc). Adica eu imi fac firma SRL iar eu fac parteneriate cu diferite cum ar fi Groupama, Euroins, City Insurance etc iar eu imi iau un comision. Intrebarea mea este cum trebuie sa procedez pe partea de parteneriate, adica trebuie sa ma duc la fiecare firma de asigurari in parte sau este ceva specializat unde se gasesc toate?
Iar o alta intrebare: stiu ca trebuie ca pe computerul firmei mele, ce aplicatie sau aplicatii imi trebuiesc pentru a face asigurarile si tot ce este necesar? Va rog cea mai mare seriozitate dau FUNDAA!?‍✈️

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La intrebarile astae, nu vei gasi raspuns pe un site ca TPU, unde 90% sunt copilasi adolescenti.
Incearca site-uri specializate!
Oricum, parteneriatele se incheie cu fiecare firma in parte, dupa ce discuti cu ei si te prezinti pofesional foarte bine pregatit.
Cat privesc aplicatiile din computerul tau, vor fii cele folosute de partnerii de afaceri ca sa ai acces sa vinzi produsele lor.