| Catalin_Cata_1990_KM3k a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cam cat al valora o casa din Comuna Lumina,judetul constanta, zona str. tulcei cu un teren de 500 mp,casa cu PARTER +1, la parter avand un hol, 2 camere,baie,sufragerie,bucatarie, pentru a ajunge la etaj este o scara exterioara iar sus sunt 2 camere mari,aveti idee cat al valora? vreau raspunsuri serioase

si cam cat al valora si un teren de casa in lumina,tot aproape de str. tulcei, 500 mp

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 miliard daca dispune si de internet, apa curenta, retea de telefonie si altele. 1 Miliard aproximativ. Depinde si de vanzator, poate lasa la 700 de mil, poate varia dupa cum vrea muschii lui.Conteaza si interiorul.

| Codecs a răspuns:

Pai te poti orienta tot cu anunturi din zona aia sau sa chemi un evaluator, dar acesta banuiesc ca iti va cere bani pentru serviciul facut.