| abcdefghiii a întrebat:

Buna ziua, astăzi am dat o comanda și am blocat din greșeală o sumă pe cardul brd. Unde este secțiunea de "suma blocată" îmi apare site-ul de unde am dat comanda și suma respectiva, ce pot face?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dap, practic ai efectuat o plata. Ia legatura cu websiteul ca renunti la comanda inainte ca plata sa devina definitiva.

| Alina0124 a răspuns:

Dacă îți dorești acea comandă, nu fă nimic, acea sumă blocată va ajunge la firma la care ai dat comanda