| madalinrazvan a întrebat:

Astazi voiam sa-mi scot niste bani de pe card. Dar am incurcat codul pin de 3 ori si bancomatul mi-a capturat cardul. Tin sa mentionez ca am card de la banca Transilvania. Aveti idee cum mi-l pot recupera? Se mai poate recupera? Multumesc.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi cu cartea de identitate in prima zi lucratoare si-l vei recupera. Daca ai uitat pinul poti sa ceri altul iar daca vrei sa ridici bani o poti face la ghiseu cu comision.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuia sa anulezi tranzactia si primeai cardul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum mergi inapoi la banca transilvania si daca nu te descurci roaga o fată de acolo sa te ajute sa scoti cardul, card captivuslaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe fiecare bancomat este un numar de telefon pentru astfel de situatii

| Andreeush a răspuns:

Du-te la bancă cu buletinul și spune-le ce sa întâmplat.

| Bizon95 a răspuns:

"capturat"... WOW rolling on the floor
adica ai atacat dealul si ai capturat inamicul tongue

totusi, singura solutie e sa dai telefon la banca si sa intrebi, oricum o sa trebuiasca sa mergi la banca dupa aia sa il recuperezi

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ce-a facut, ma, ti l-a "capturat"? laughing Uite de aia nu trebuie sa le dai tehnologie romanilor, ei sunt inca-n epoca de piatra...

| madalinrazvan explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Asa mi-a aratat bancomatul, nu am scris de la mine acel cuvant

| Ralena a răspuns:

Ei colecteaza zilnic cardurile inghitite si le trimit la sucursala cea mai apropiata de adresa din buletin. Suni la relatii clienti (numar iei de pe net sau bancomat) sa iti spuna cand a ajuns cardul. Dupa care mergi cu buletinul la sucursala sa il ridici.