| Legsilativ a întrebat:

Ce ETF-uri recomandati pentru investitii,in ce domeniu,sector,subsector si regiune(piete emergente, stabile) luand in considerare o expunere pe piata bursiere de nivel mediu si o perioada de cel putin un an.Sunt interesat de randamente care sa treaca sesizabil peste rata inflatiei
O opinie/prognozare pentru anul viitor din partea unui cunoscator in domeniu.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Site-ul ăsta zice:

recomand ulise.tradeville.ro, unul dintre puţinele site-uri din România care te poate ajuta cu ETF-urile.

https://laurentiumihai.ro/etf-exchange-traded-fund/

Cu plăcere! (am văzut că nu te-a satisfăcut nici un răspuns la intrebările pe care le-ai pus. Spune-le măcar "merci" celor ce ți-au scris. Nu și mie!)