| Jobu a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o problema in legatura cu infiintarea unui PFA? Care ar fi demersurile pentru a infiinta acest PFA, chiar daca eu nu sunt in tara?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Exista firme care asta fac, infiinteaza firme. Platesti si nu te mai plimbi tu sa duci acte si sa faci demersurile.

| Jobu explică:

Multumesc! O sa incerc la cei de la www.firmeon.ro

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Jobu):

Nu ti se pare absolut jalnic sa iti faci inca un cont ca sa iti raspunzi singur la intrebare pentru a face reclama site-ului de mai sus?

| 3xileD a răspuns:

Eu am infiintat un PFA din Germania fara sa vin in tara. Am trimis toate actele pe mail si a fost destul de simplu. Am lucrat cu cei de la www.firmeon.ro Incearca sa vorbesti cu ei sa vezi ce zic.