| Costelus710 a întrebat:

Daca am comandat mai multe produse de pe Alliexpres (fiecare de la un alt magazin și comenzi diferite. Iar nici unul din ele nu costa mai mult de 50€, dar în total costa peste 50€) Vor fi taxe vamale?
Pentru că ne gândim că nu toate produsele vor intra in țara în același timp.
Aștept un răspuns bun! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Paula2018 a răspuns:

Daca ai comandat de la mai multi cumparatori o sa iti vina colete separate. Tot ce este peste 10$ mie mi-a ajuns la vama si am achitat TVA.