| AfloareiRazvan a întrebat:

Daca imi infiintez o societate comerciala și am in plan sa trec mai multe pensiuni pe acea societate atunci sediul social/punctul de lucru unde va fi trecut? Practic am mai multe puncte de lucru. Am aceeasi intrebare si in cazul in care ar fi firma agricola si detine terenuri in mai multe comune, dar exista o distanta considerabila intre ele.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sediul social se trece normal acolo unde se găsește conducerea societății (administrator/director), eventual și biroul de contabilitate/resurse umane al societății, dacă are, și nu apelează la o firma de contabilitate.