| flower a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de afaceri profitabile. ce se mai vine pe criza asta?!big grin

Răspuns Câştigător
| nameles a răspuns:

Recuperari creante, astea merg acum brici!

12 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Incearca ceva pe internet.

| EUSIATIT a răspuns:

Nimic doar ....corpulceea ce nu te sfatuiesc sa faci ..in rest..nu vindem si nu cumparam nimic e criza...maaaaaaaaaiiiiiiiiiiiii

lolita
| lolita a răspuns:

Pe criza asta nu este recomandat sa-ti deschizi o afacere, mai asteapta putin. ok, se poate deschide o afacerev dar nu vei aveas profit, in general dureaza cel putin un an de la inaugurare sa incepi in a avea un profit si in circumstantele de fata sigur nu vei reusi mai mult te vei chinui.

| adinaciosescu a răspuns:

De actualitate sunt promisiuni electorale, adica se vand gogosi dar nu stiu cine se mai incumeta sa mai cumpere in cazul acesta.Criza? Aiurea.Nu la noi.Mai mult ca niciodata se cumpara, dar trebuie sa fie si la noi din moment ce americanii trec prin ea.Econvenabil pentru politicieni si pentru marile companii sa dam vina pe criza, dar nimeni nu face nimic sa o depasim ci din contra se cauta sa se adanceasca mai mult.Haideti fratilor, ca tara asta a trecut prin atatia ani de comunism.Atunci ce a fost? bunastare? cand stateam la rand de la ora 2 noaptea pentru un kg de banane verzi? Hai sa nu ne mai plangem de mila si sa trecem mai departe.Asta e, dar daca ne plangem de mila rezolvam ceva? Nu.

| flower explică:

Eeeee...nici chiar asa... putere de cumparare inca existawinking.

| ciumpalaku a răspuns:

Nu este criza, este doar incompetenta.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spanzura-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinucide-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impusca-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti o firma pe care o denumesti;; NIMENI"" cu obiect de activitate
cheama fiscul, recuperatori sa constate ce activitate a facut firma,, nimeni,, lucrand,, nimic" atentie nu lucra de 2 ori nimic vei plati guvernului taxa de protectie si fiscul te va amenda!