| KraziZEW a întrebat:

de curand imi voi deschide un magazin pe langa Bucuresti cu mancare de animale (caini, pisici etc), furaje, accesorii si tot felul de chestii de genul.
De unde le pot achizitiona la angro in afara de Metro, Dcn, Doraly? Adica niste depozite, furnizori daca stie cineva cu preturi de angro.
Va multumesc.
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Ionut1Ghn a răspuns:

Eu recomand Metro. Sau poti face contact direct cu firma poate are oferta mai buna.

| KraziZEW explică (pentru Ionut1Ghn):

Stiu ca din Metro se pot achizitiona, de aia am si intrebat unde se mai gasesc in afara de cele 3 mentionate de mai sus