| PopEmanuel988 a întrebat:

Bună ziua, de vreo 3 săptămani am făcut retur la un produs comandat de pe internet. La retur mi s-a cerut contul IBAN si nu am stiut sigur ce cont IBAN să introduc si am introdus contul IBAN de pe factura produsului. Am apelat si cei de acolo mi-au spus că banii au fost livrati in contul pe care l-am scris eu. Ce pot să fac?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Al cui era acel cont IBAN? Al lor? Dacă era al băncii lor fă o cerere la ei să îți returneze acei bani care au fost direcționați greșit.