| Adi0701 a întrebat:

Buna ziua!
Fac cumpărături cu cardul de bonuri și am aceeași suma pe card și tranzacția e acceptată. De ce?

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Aprob ce a spus colegul! daca doresti, te poti uita pe spatele cardului, trebuie sa ai un numar unde sa suni si poti intreba

| MagicOneT a răspuns:

Cand se face o plata cu cardula, inital, se blocheaza banii, iar dupa sunt transferati catre cel de la care ai cumparat. Asteapta 24h si verifica din nou, ma indoiesc ca ai vreun card miracol.