| DenisM112 a întrebat:

Fiind minor și făcând naveta pentru școală am nevoie de card. Am BCR City card, iar din data de 14.09. 2019 nu mai pot accesa internet banking cu parola statica, ci am nevoie de eToken/Token. Aceștia îmi cer printr-un SMS să mă prezint in orice sucursala.

Aveți idee dacă pot să merg singur sau trebuie sa fiu insoțit de un adult? Dau funda cu cea mai mare placere! happy

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa te duci cu unul din părintii tai la bancă sa i ti activeze cei de la bancă din nou internet banking.

| Bizon95 a răspuns:

Daca derajul e toata problema, cauta telefon BeCeRe pe internet si intreaba, asa o sa stii sigur daca deranjezi adultu' sau nu