| jjess a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un producator de lenjerie intima pentru femei din Romania? Sunt interesata in mare parte de seturi ( sutien+chilot) si body-uri sexy.

As vrea o fabricuta care sa produca lenjerie intima ceva mai de calitate, din materiale bune spre foarte bune, pentru un webshop in strainatate. Orice sugestie e bine venita.

Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Jolidon

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te astepta ca fabricile care produc ceva de calitate sa vanda la populatie. Toate au magazine proprii sau isi expun produsele in magazine mari, care le vinde marfa, de un anume nume/ brand.
Fabricile nu mai vand demult produsele lor, cel putin cele mari si foarte mari si in nici un caz cele din lumea modei.
Poate vreun atelier de croitorie... dar trebuie sa-l cauti singura.
Uite aici, 20 de branduri internationale de lenjerie feminina:
https://www.cosmopolitan.com/......ie-brands/

| Daniel_Onofrei_1990 a răspuns:

Jolidon, Catalin Botezatu.