| george61 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva CUM pot scoate bani din contul PayPal? Mai bine spus PASII care trebuie sa-i fac ca sa POT SCOATE NISTE BANI in contul bancii cu care am cont? MULTUMESC FRUMOS!

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Https://laurentiumihai.ro/cum-sa-faci-un-cont-paypal/
Daca legi un cont in valuta, nu cel de card in lei, poti tranfera fara taze dar durea 1-2 zile.

| qwertpro a răspuns:

Trebuie sa transferi banii pe cardul pe care l-ai inregistrat pe paypal, dar o sa iti ia multe procente.

| Wr3nch a răspuns (pentru qwertpro):

Poate sa in transfere in cont si nu ii ia nimichappy

| qwertpro a răspuns (pentru Wr3nch):

Am incercat si ia foarte multe procente.

| Wr3nch a răspuns (pentru qwertpro):

CIudat, eu transfer exact cat primesc si nu imi ia nimiclaughing

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Poate banca ta cere comision, deci nu zic ca nu ai dreptate.