| Ciobanu_Paul_1967 a întrebat:

Ma numesc Paul am si eu o intrebaretongueoate ma ajuta cineva daca a plecat cineva cu firma de recrutare SC Psihical Human Work Sibiu.Adica cat de serioasa este.Astept un raspuns cat de repede!

Răspuns Câştigător
| AdrianDihoricescu a răspuns:

Am căutat pe google ce-am găsit relevant, o să-ţi citez un singur comentariu aici, în rest îţi las link-urile.
" frantz | November 12, 2013 at 8:55 pm | Reply

vreau sa ATENTIONEZ DESPRE TZEPARII DE LA PROJOB DINAMIC DIN SIBIU SI ARAD SI DE PSIHICAL HUMAN TOT DIN SIBIU……….IO-S STAN patitU FRATILOR AM DAT 6 MILIOANE SI TOT IN ROMANIA AM RAMAS SI DUPA 9 LUNI DE ASTEPTARE ASIDUA………..FIRMA S-O TOT TRASNFORMAT SI-O TOT SCHIMBAT ADMINISTRATORUL SI SEDIUL SI TZEPUIESTE MAI DEPARTE……….DA INAPOI 20% SI GATA ……….PAI PENTRU O POSTARE PE NET (ASA ZIS-A BAZA DE DATE MERITA SA DAI 6 MILIOANE?)NU MAI DATI BANI FRATILOR K IO SI CU INCA JDEMII DE PRETENI SUNTEM FARA 6 MILIOANE SI FARA DRUMURILE LA SIBIU ………MARE ATENTIE LA CUVINTELE MEDIERE, DILIGENTA,, DURATA CONTRACTULUI SI MAI EXACT LA COST………..BANII LA PLECARE ………. DACA NU MAI BINE CU EI IN BUZUNARUL MEU DECAT LA PROJOBDINAMIC SI LA PSIHICALHUMAN DIN SIBIU…………."

Vezi cometariile din aceste articole, probabil sunt mai multe, dar astea au apărut primele.

http://consilierjuridicgermanoroman.com/......nt-page-2/
http://www.bihorel.ro/......rainatate/