| hermen34 a întrebat:

Ma poate lamuri si pe cineva cu programul software Clarvision?
Am nevoie de informații privind costurile si abonamentul acestui program.

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Aceste softuri nu au preturi standard, oferta se face in functie de volumul de licente contractate.

Nu stiu cum e in cazul acestui soft, insa compania noastra atunci cand a trecut la Godyo P4 a primit o licenta demo, constand in 2 luni de folosire full, pe 3 statii de lucru.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Sut destul de sigur ca se merge pe oferta personalizata asa ca ar fi mai rapid si mai util sa ii contactezi pe ei direct.