| ionut332 a întrebat:

Mi-au trimis ai mei bani prin moneygram, si la banca din orasul meu (BCR). Iar eu am nevoie neaparat de banii aceeia pana sambata. Pot scoate banii din alt oras daca banca respectiva are moneygram, chiar daca nu este din orasul in care locuiesc?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti scoate de la orice centru MoneyGram din tara!
Nu uita sa-ti iei buletinul cu tine!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cat timp ai codul, stii ce suma si din ce tara ti-o trimite (ca sa poti completa fisa aia), poti scoate de oriunde. Mi s-a trimis din UK si am scos din 5 locuri diferite laughing.

| Paula2018 a răspuns:

Normal. Prin moneygram se poate, eu am primit din Londra si i-am scos in Bistrita.

| sasaomulsubtire a răspuns:

De oriunde din lume! Si moneygram nu găsești doar la bănci. Ci si prin alte multe magazine, unele chiar nonstop.;?