| ViviC a întrebat:

Buna ziua! Pot plati o factura cu, Cardul de credit bcr?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti plati orice factura cu conditia ca locul unde platesti factura sa accepte acea factura si sa aiba cititor de carduri. De exemplu eu platesc facturile la paypoint si magazinul are unul vechi, fara cititor de carduri. Daca m-as duce la banca au un dispozitiv unde se poate plati cu cardul doar ca acolo e prea mult de asteptat pana-ti da drumul inauntru.

| darrio2007 a răspuns:

La bancă, da.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe factură sunt notificate modalitățile de plată. Banii nu sunt pe card, ci în contul bancar la care acel card este asociat.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Iote a răspuns:

Da, poti.

| dinaprilie a răspuns:

Desi nu am avut vreodata cred ca da. Ai incercat? Atentie la dobanda la credit!