| Razwan62 a întrebat:

sa zicem ca platesc 10 euro la o chestie de coronavirus si donez prin telefon gen cu nr de telefon, la factura o sa apara pentru ce am platit 10 euro sau doar o sa vina mai scump? (Digi)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cei 10 euro care i-ai donat prin telefon vor apare pe facutura telefonica, iar factura lunara va fi mai mare, cu 10 euro decat platesti de obicei.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Da, tot ce platesti sau achizition3zi o sa iti vina la prima fctura ca si cost suplimentar

| Razwan62 explică (pentru Crackman):

Si apare pentru ce am platit sau doar vine mai scump?

| Crackman a răspuns (pentru Razwan62):

Cat consumi atata platesti.
Adica donezi 10 lei se adaug acei 10 lei la factura lunara