| IEHOVADUMNEZEU a întrebat:

Buna ziua/seara
As dori sa stiu ce job mi-as putea gasi la varsta de 17 ani in aceasta vara?
orice job fara experienta
nu conteaza salariu
va multumesc tuturor de raspunsuri

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este perioada in care fermele agricole au mare nevoie de forta de munca.

| AnaRadu a răspuns:

HEi. Sincer te poti angaja la pliante sau sa iti gasesti un job dragut la mare ca ospatar. Am vazut ca se cauta vara acest job. Doar ca sincer nu vei avea timp de nimic deoarece se lucreaza pe rupte acolo

| ivanhoe a răspuns:

Ospatar la mare. Daca te tin balamalele as mai adauga prasit, cosit, adunat, recoltat si alte munci agricole unde au nevoie mereu de forta de munca.

| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu cu aceasta nedumerire/problema, din cate am inteles ai vrea sa castigi corect si pe munca ta niste bani de buzunar corect?

Ma numesc Robert si fac afacere cu cosmetice de intretinere, infrumusetare dar si pentru barbati de 5 ani.Aici vorbesc despre Oriflame este o afacere suedeza unde se fac cele mai de calitate produse de ingrijire si infrumusetare.Te pot ajuta sa faci bani frumosi din aceasta afacere doar lasand niste pliante/reviste/cataloage depinde cum vrei tu sa le spui. Poti sa iti iei tu impreuna cu familia ta si cunostintele si prietenii tai din catalog, iar tu vei primii o reducere in functie de valoarea comenzii + CADOU-URI din partea Oriflame-ului pentru munca depusa si fidelitatea ta! De ex. cumperi impreuna cu familia, prietenii, cunostintele din catalog intre:

70 - 299 lei si ai 23% reducere (+ cadou de bun venit + acei 23 % din total ii bagi in buzunar)
300 - 599 lei ai 30% reducere
de la 600 in sus ai 40% reducere

BONUS! Ai 18 zile sa platesti factura, adica oriflame iti ofera timp sa colectezi banii pe comenzile clientilor tai ca sa nu fi presat de timp.

Poti face bani si mai usor pentru ca Oriflame iti pune la dispozitie tot de ce ai nevoie.E construit ca o piramida adica daca inviti persoane tu automat vei castiga de la ei, fara sa vezi o sa te gasesti cu 2 - 3 mil in cont fara sa faci nimic.

Daca ti se pare interesanta propunerea mea si pentru mai multe informatii:
-TEL: 0766.233.962
-FB: facebook.com/dobrerobert.teodor

Rog Seriozitate!

| Husky2000 a răspuns:

Ai putea sa faci curat in casele oamenilor

| public999 a răspuns:

Uite aici ceva, citeste si analizeaza, poate chiar faci ceva banuti:
http://www.tpu.ro/......abilitati/