| Maldini a întrebat:

Stie cineva cateva siteuri de depozite mari de unde pot comanda consumabile (suruburi, rulmenti, scule, panze de flex, etc) MULTE (cu tirul) la pret mic? Am un mic magazin si as vrea sa imi fac un stoc. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Ti-ai deschis magazinul fara sa stii de unde te vei aproviziona? Bravo, esti afaceristul anului big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu tirul nu poți cumpăra pentru un mic magazin, că nu ai unde le depozita. Depozitele en gros nu mai există căci nu sunt rentabile. Nici micile magazine care au de toate nu sunt rentabile. Cuie și suruburi sunt sute de tipuri și într-un magazin mic nu ai unde le depozia, De exemplu un magazin se specializează pe rulmenți.
Astfel aprovizionarea va trebui să o faci direct de la producători, fabrici, ateliere de producție.

| xzDarius777Andreix a răspuns:

OLX.ro este ceea ce cauţi.

| Maldini explică (pentru Dismally):

Magazinul are 3 ani, vreau doar sa ma extind happy