| Goldenbulle7 a întrebat:

Stiti ceva firme care angajeaza soferi pe comunitate categoria C+E si daca stiti ceva despre ele? Aveti vreo parere despre J carrion? Multumesc

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

J carrion nu e firma serioasa. Bani putini si baiate de joc. H-essers, hartl, waberers. Salariile de inceput slabe dar dupa 3-4 saptamani esti platit mai bine in ghilimele 2000€ e un salariu slab pe international recomand sa lucrezi in Romania, prin Cluj sant firme serioase care fac national. Sa cauti una care da 4000 lei in mana daca e si sa nu te puna sa repari la camion sau te bagi pe autobuz dupa ce scoti D, internationalul nu e viata buna nu merita. Prin iulie cand trece epidemia isi da drumul multe firme dar stii si tu mai bine acasa decat plecat asa mai opresti la un restaurant sa mananci bine si e diferit oricum, iarna putin aiurea cu zapada dar totul se invata