| cappucinno a întrebat:

Sunt din Constanta si momentan sunt in cautarea unui loc de munca, ca ajutor de ospatar sau chiar ospatar.Am facut cursurile ATP si am diploma de calificare. Am rugamintea sa-mi spuneti si mie, daca stiti din intamplare unde se plateste mai bine ajutorul de ospatar, la ce restaurante si unde merita sa incerc? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| QAlecsandra a răspuns:

Ai putea sa incerci la Bueno. happy

| Apg_Multimedia_1988 a răspuns:

Salut arunca si tu un ochi aici www.caut-ospatar.ro poate gasesti ceva ce-ti place.