| BlaDe12345 a întrebat:

Buna ziua TPU.
Am 35$ pe Paypal, si vreau sa ii scot pe card, dar card-ul este in lei, daca ii scot, ii va pune banca automat in lei?

Răspuns Câştigător
| Stefancalin1997 a răspuns:

Da se va face conversia din dolari, euro sau ce ai tu in lei.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

ASta poti face tu direct, mergi in Paypal si faci trasferul din paypal in contul bancar deja legat de paypal, conversia facandu-se automat in lei
De asemeni, poti platii cu paypal in alte monede internationale, conversia se face automat, cand platesti.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu fa prostia sa scoti 35 de dolari. Cheltuie-i pe ceva. Fie ca scoti 35 de dolari, fie ca scoti 500, comisionul tot 2.5 e.