| Sirbu_Allex_1997 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am cont paypal si as vrea sa fac niste achiziti online, problema este ca nu stiu cat as putea cheltuii pe zi. Am un card de debit de la Bcr care l-am inregistrat contului meu paypal.

1 răspuns:
| tpuuser999 a răspuns:

Cat ai stabilit in contractul cu banca.
Nu posta o intrebare de mai multe ori, pentru ca se considera spam, si s-ar putea ca moderatorii TPU sa te ia la ochi pentru asta.

A, si inca un lucru: din cate am vazut eu, Paypal nu are o limita, dar poti sa dai o raita prin setari sa vezi si acolo, doar ca sa fii sigur.