| Vladu_Adelina_1998 a întrebat:

TPU!
Am si eu o intrebare : am alocatia pe un card BCR, care mi-a expirat ieri, trebuie neaparat sa mi-l reinoiesc sau pot primi alocatia si acasa prin postas? Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa te duci pentru a primi altul, cardul nou se afla deja la unitatea bancara de unde l-ai primit pe cel actual.
Pentru a primi banii prin posta ar fi trebuit sa faci o cerere in acest sens la Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala din judetul tau.